Ανακοίνωση παράτασης υποβολής τεκμηριωμένων αιτήσεων για απαλλαγή από μαθήματα σύμφωνα με το ΝΠΣ

Ανακοινώνεται στους φοιτητές της Σχολής Πολιτικών Μηχανικών, ότι η προθεσμία για την υποβολή των "τεκμηριωμένων αιτήσεων για τυχόν διαφοροποίηση των υποχρεώσεών τους στο φοιτητολόγιο", που αναφέρεται στην ανακοίνωση εγγραφών χειμερινού εξαμήνου, ακαδ. έτους 2017-18, και που λήγει στις 24/11/2017 παρατείνεται μέχρι και την 1η Δεκεμβρίου 2017.

Σημειώνονται τα εξής:

1. Οι ανωτέρω αιτήσεις θα αφορούν όλα τα μαθήματα, είτε αυτά ανήκουν στο χειμερινό είτε στο εαρινό εξάμηνο, δεδομένου ότι η ΕΣΘ θα πρέπει να έχει ολοκληρωμένη "εικόνα" για την φοιτητική κατάσταση.

2. Φοιτητές που έχουν στείλει ηλεκτρονικό μήνυμα (e-mail) στη Γραμματεία της Σχολής, σχετικό με απορίες για μαθήματα που αφορούν το Νέο Πρόγραμμα Σπουδών και πιθανόν δεν έχουν λάβει απάντηση, μπορούν να απευθυνθούν στη Γραμματεία για επίλυσή τους, τις ώρες υποδοχής κοινού.

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

πριν από 6 χρόνια, 5 μήνες. 10:45:11, 24-11-2017.