Βελτιώσεις χειμερινών μαθημάτων ακ. έτους 2019-20

Ανακοινώνεται στους φοιτητές της Σχολής που επιθυμούν να βελτιώσουν τη βαθμολογίας τους στα χειμερινά μαθήματα που επέτυχαν στο τρέχον Ακαδημαϊκό Έτος, ανεξαρτήτως εξαμήνου στα οποία ανήκουν τα μαθήματα, ότι πρέπει να συμπληρώσουν το ειδικό έντυπο βελτίωσης για τα χειμερινά μαθήματα και να το καταθέσουν στη Γραμματεία της Σχολής ή να το αποστείλουν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (email: mmilisi@civil.ntua.gr).

Διευκρινίζεται ότι η αίτηση βελτίωσης δεν είναι δεσμευτική και σε κάθε περίπτωση προσμετράται η μεγαλύτερη επίδοση.

Για τα χειμερινά μαθήματα οι αιτήσεις υποβάλλονται από 22/6/2020 έως 3/7/2020.

Υπενθυμίζεται ότι στο έντυπο βελτίωσης συμπληρώνονται μόνο τα χειμερινά μαθήματα, στα οποία λάβατε προβιβάσιμο βαθμό στο τρέχον Ακαδημαϊκό Έτος. Σε περίπτωση που δηλωθούν εαρινά μαθήματα δε θα ληφθούν υπόψη.

Συνημμένο αρχείο

πριν από 3 χρόνια, 9 μήνες. 09:59:50, 22-6-2020.