Πάνελ «Πολιτικός Μηχανικός, Πληροφοριακά Συστήματα & Εφαρμογές Η/Υ», Τρίτη 1 Νοεμβρίου

O Κοσμήτορας της Σχολής Πολιτικών Μηχανικών και η Επιτροπή Σπουδαστικών Θεμάτων προσκαλεί τους φοιτητές της στην διαδικτυακή εκδήλωση-πάνελ με θέμα:

Επαγγελματικό μονοπάτι πολιτικού μηχανικού με εξειδίκευση σε πληροφοριακά συστήματα και εφαρμογές Η/Υ που θα γίνει την Τρίτη 1/11/2022 5:30-6:30 μμ.

Θα μοιραστούν τις εμπειρίες τους τρεις απόφοιτοι της Σχολής Πολιτικών Μηχανικών, οι Αλέξανδρος Γκιόκας, Κυριάκος Κανδρής και Αριστείδης Παπαχρηστίδης, οι οποίοι στην επαγγελματική πορεία τους δραστηριοποιήθηκαν σε έργα που απαιτούν χρήση, προσαρμογή και ανάπτυξη υπολογιστικών και πληροφοριακών εργαλείων.

Στη συζήτηση θα συμμετέχουν επίσης ο καθηγητής της ΣΠΜ Νίκος Λαγαρός και ο επίκουρος καθηγητής της ΣΗΜΜΥ Θάνος Βουλόδημος.

Για περισσότερες πληροφορίες, δείτε τη συνημμένη περιγραφή της εκδήλωσης και σύντομα βιογραφικά των ομιλητών.

Σύνδεσμος εκδήλωσης

πριν από 1 χρόνος, 6 μήνες. 11:08:45, 20-10-2022.