2015-07-14

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1. Ανακοινώσεις

2. ΄Εγκριση Εισήγησης Επιτροπών Επιλογής για την πρόσληψη ΄Εκτακτου Διδακτικού Προσωπικού (Π.Δ. 407/80) και Πανεπιστημιακών Υποτρόφων της Σχολής

3. Ενημέρωση για τις μεταβολές των Καθηγητών της Σχολής

4. Αναφορές και προτάσεις μελών διδακτικού προσωπικού

5. Εγκρίσεις ερευνητικών προγραμμάτων

6. Συμπληρωματικές αναθέσεις διδασκαλίας ακαδ. έτους 2015-16

7. Συμπληρωματικές εγκρίσεις συγγραμμάτων ακαδ. έτους 2015-16

8. Οικονομικά Θέματα

9. Φοιτητικά Θέματα

10. Επιτροπές εξέτασης διπλωματικών εργασιών περιόδου Ιουνίου-Ιουλίου 2015

11. Συμπλήρωση μητρώων Καθηγητών για εκλογές στην Σχολή

12. Συγκρότηση Ειδικής Επταμελούς Επιτροπής για την εκλογή Επίκ.Καθηγητή, στον Τομέα Δομοστατικής, στο γνωστικό αντικείμενο: «Σύγχρονες μέθοδοι αντισεισμικού σχεδιασμού και ανάλυσης αξιοπιστίας κατασκευών και δικτύων υποδομής»

ΘΕΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΣΥΝΘΕΣΗΣ

13. Ορισμός εκπροσώπων στις ΕΔΕ του ΔΠΜΣ που συντονίζει και συμμετέχει η Σχολή

14. Εγκρίσεις Προγραμμάτων Σπουδών Δ.Π.Μ.Σ. , τα οποία συντονίζει ή στα οποία συμμετέχει η Σχολή και ορισμός διδασκόντων

15. Αλλαγή θέματος και ορισμός 7μελούς εξεταστικής επιτροπής για τον Υ.Δ. κ. Παπαντωνίου Παναγιώτη (Τομέας ΜΣΥ)

1. Ορισμός 7μελούς εξεταστικής επιτροπής για την Υ.Δ. κα Λώλη Μαριάννα (Τομέας Γεωτεχνικής)
  16. Λοιπά Θέματα Υποψηφίων Διδακτόρων

17. Άλλα θέματα