2023-09-28

Πρόσκληση Συνεδρίασης Γενικής Συνέλευσης της Σχολής Πολιτικών Μηχανικών την 28η Σεπτεμβρίου 2023 ημέρα Πέμπτη και ώρα 11:00, στην Αίθουσα Τελετών της Σχολής Πολιτικών Μηχανικών

2. Θέματα Υποψηφίων Διδακτόρων.

3. Ορισμός Επταμελούς Εξεταστικής Επιτροπής και τελική έκθεση Προόδου για την Υποψήφια Διδάκτορα, κ. Αικατερίνη Λεοντάρη. (Τομέας Γεωτεχνικής)

4. Προκήρυξη τριών (3) νέων θέσεων ΕΛΚΕ, δύο (2) για τον Τομέα Δομοστατικής και μία (1) για τον Τομέα Μεταφορών και Συγκοινωνιακής Υποδομής.

5. Πρόγραμμα Σπουδών και αναθέσεις διδασκαλίας για το ΔΠΜΣ “ΔΣΑΚ” που συντονίζει η Σχολή Π.Μ., για το ακαδ. έτος 2023-24

6. Προκήρυξη μίας θέσης ΔΕΠ, στη βαθμίδα του Καθηγητή, α’ βαθμίδας, στον Τομέα Δομοστατικής, στο γνωστικό αντικείμενο “Αξιοπιστία Μεταλλικών Κατασκευών”, μετά από αίτηση εξέλιξης του Αναπλ. Καθηγητή, κ. Δ. Βαμβάτσικου.

7. Αναφορές και Προτάσεις μελών διδακτικού και λοιπού προσωπικού.

8. Συμπληρωματικές αναθέσεις διδασκαλίας ακαδ. έτους 2023-24.

9. Συμπληρωματικοί κατάλογοι συγγραμμάτων ακαδ. έτους 2023-24.

πριν από 7 μήνες.