2023-11-15

Πρόσκληση Συνεδρίασης Γενικής Συνέλευσης της Σχολής Πολιτικών Μηχανικών την 15η Νοεμβρίου 2023 ημέρα Τετάρτη και ώρα 14:30, μέσω τηλεδιάσκεψης

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

2. Θέματα Υ.Δ.

3. Εισήγηση Επιτροπής για την πρόσληψη Εντεταλμένου Διδάσκοντα, στο γνωστικό αντικείμενο «Εδαφομηχανική – Θεμελιώσεις» για τη διδασκαλία των μαθημάτων «Εδαφομηχανική Ι» και «Θεμελιώσεις».

4. Εισήγηση Επιτροπής για την πρόσληψη Εντεταλμένου Διδάσκοντα, στο γνωστικό αντικείμενο «Υδραυλική και Υδραυλικά Έργα» για τη διδασκαλία των μαθημάτων «Περιβαλλοντική Υδραυλική» και «Υπολογιστική Ρευστοδυναμική».

5. Εισήγηση Επιτροπής για την πρόσληψη Εντεταλμένου Διδάσκοντα, στο γνωστικό αντικείμενο «Μεταλλικές Κατασκευές» για τη διδασκαλία του μαθήματος «Ελαφρές Μεταλλικές Κατασκευές».

6. Εισήγηση Επιτροπής για την πρόσληψη Εντεταλμένου Διδάσκοντα, στο γνωστικό αντικείμενο «Μηχανική της Τοιχοποιίας» για τη διδασκαλία των μαθημάτων «Μηχανική της Τοιχοποιίας» και «Ξύλινες Κατασκευές».

7. Αναφορές και Προτάσεις μελών διδακτικού και λοιπού προσωπικού.

9. Θέματα Πρακτικής Άσκησης.

10. Συμπληρωματικές αναθέσεις διδασκαλίας για το ακαδ. έτος 2023-2024.

11. Φοιτητικά θέματα.

πριν από 5 μήνες, 2 βδομάδες.