Εγγραφες χειμερινου εξαμηνου, ακαδ. ετους 2017-18

Υπενθυμιζεται στους φοιτητες της Σχολης Πολιτικων Μηχανικων οτι οι εγγραφες για το χειμερινο εξαμηνο ακαδ.ετους 2017-18 ληγουν σημερα 1η Δεκεμβριου. Καλουνται οι φοιτητες που δεν εχουν ακομα πραγματοποιησει την εγγραφη τους να εισελθουν αμεσα στο συστημα του εγγραφολογιου, προκειμενου να ολοκληρωθει η διαδικασια. Διευκρινιζεται οτι μεσω του συστηματος του εγγραφολογιου πραγματοποιειται αρχικα η εγγραφη στο εξαμηνο και στη συνεχεια η δηλωση μαθηματων. Συνεπως καλουνται οι φοιτητες να κανουν την εγγραφη και τη δηλωση μαθηματων τους, μεχρι σημερα. Προβληματα που τυχον προκυψουν στη δηλωση μαθηματων απο την εφαρμογη του νεου προγραμματος σπουδων, θα εξεταστουν αργοτερα απο τη Γραμματεια. Απο τη Γραμματεια της Σχολης.

πριν από 6 χρόνια, 4 μήνες. 15:33:55, 01-12-2017.