On line εκδήλωση για φοιτητές/πρόσφατα αποφοίτους από τη McKinsey

Tο γραφείο της McKinsey & Company στην Αθήνα διοργανώνει για δεύτερη φορά φέτος, τη διήμερη εκδήλωση για φοιτητές/πρόσφατα αποφοίτους που έχουν επιδείξει εξαιρετική ακαδημαϊκή πορεία, η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 10 & 14 Δεκέμβρη 2020, διαδικτυακά.

Η εκδήλωση θα περιλαμβάνει ενημέρωση για τη συμβουλευτική επιχειρήσεων, θεματικές συζητήσεις με στελέχη της McKinsey αλλά και του ελληνικού επιχειρηματικού κόσμου, καθώς και ευκαιρίες για τους φοιτητές να εξασκηθούν σε case studies:

‘McKinsey & Company, Greece is organizing Explore McKinsey Greece, an exclusive 2-day virtual event for top students at their last year of studies and recent graduates, on December 10 & 14, 2020 and applications are now open! Find out more and apply for this unique opportunity through www.mckinsey.com/ExploreMcKinseyGreece

πριν από 3 χρόνια, 5 μήνες. 14:32:04, 24-11-2020.